Mogens Koch for Rud Rasmussen. Reolmodul/bogkasse af fyrretræ

Varenummer: 6206638
Vurdering: DKK 7.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Mogens Koch 1898-1992. Reolmodul/bogkasse af fyrretræ. Fremstillet hos Rud. Rasmussen Snedkerier København. H. 76 cm. B. 76 cm. D. 27,5 cm. Fremstår med brugsspor i form af ridser og mærker .

Auktionen afsluttes:  02-07-2022 14:41:09
Showroom:   Herlev, DK