Mogens Koch for Rud Rasmussen. Reolmodul/bogkasse af fyrretræ

Varenummer: 6206638
Hammerslagspris: DKK 5.000
Vurdering: DKK 7.000

Mogens Koch 1898-1992. Reolmodul/bogkasse af fyrretræ. Fremstillet hos Rud. Rasmussen Snedkerier København. H. 76 cm. B. 76 cm. D. 27,5 cm. Fremstår med brugsspor i form af ridser og mærker .
Auktionen afsluttes:  06-10-2022 11:18:41

1757511 06-10-2022 09:00:18 DKK 5000