Magnild Johannes, motiv med sejlskibe

Varenummer: 6107434
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Magnild Johannes (1893-1971), motiv med sejlskibe, olie på lærred, sign. 68,5x89,5 cm. (79x100 cm).

Auktionen afsluttes:  26-11-2021 14:21:01
Showroom:  Odense

1274409 26-11-2021 14:14:21 DKK 300