Johannes Meyer Andersen parti fra Paris, olie på lærred

Varenummer: 6277169
Hammerslagspris: DKK 850
Vurdering: DKK 1.000

Johannes Meyer Andersen (1918-2005). Tulipaner i vindueskarm med Norte Dame i baggrunden olie på lærred, sign. Meyer Andersen Paris, 80 x 65 (93 x 78) cm. c.d. NB Teksten ændret.
Auktionen afsluttes:  02-10-2022 20:16:26