Mogens Thorsen m.fl. Kompositioner, cd (5)

Varenummer: 6285451
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Mogens Thorsen (1924-2016). Tre kompositioner. Olie på lærred. Sign. med monogram: 'MT'. Samt to ubekendte kompositioner. 50 x 60 cm. U.R. (5)
Auktionen afsluttes:  17-10-2022 19:04:00
Showroom:   DK, Kolding, Platinvej

719636 16-10-2022 21:36:08 DKK 300