Mogens Vantore, motiv fra Christianshavn

Varenummer: 6091905
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Mogens Vantore (1895-1977), motiv fra Christianshavn, olie på lærred, sign. Vantore, 73x62 cm. (85x75 cm). Varebeskrivelsen er opdateret 05.10.21
Auktionen afsluttes:  05-10-2021 11:56:36

1520893 05-10-2021 09:47:05 DKK 350
2034780 30-09-2021 15:01:27 DKK 300