Monica Armani for B&B italia. Kvadratisk spisebord, glas, stål
Vurdering:
1.000
Monica Armani for B&B italia. Kvadratisk spisebord med bordplade af glas, stel og ben af sortlakeret stål. Justerbare fødder. H. 73 L/D. 133 cm. Fremstår med brugsspor, kraftige ridser på overside af stel / langs bordkant.
15-06-2023 10:27:00