Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Mouritz Nørgaard (1881-1969) cd
:
2094806
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.200
Mouritz Nørgaard. Bådbro med sejlskib og figur. Olie på lærred. Sign. monogram 1925. Krakeleringer. 50 x 60 cm. (62 x 72).
27-12-2010 14:52:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
812587
27-12-2010
14:42:37
300
Til toppen