Mulberry. Skuldertaske, model Leighton
Vurdering:
4.800
Mulberry. Skuldertaske, model Leighton, udført i sort grain læder med Rider's lock i gyldent hartware. Tre skulderremme, alle aftagelige. Indvendigt stort rum med to sidelommer. H. ca. 25 cm. L. ca. 32 cm. D. ca. 13 cm. Fremstår med forventelige brugsspor, slitage på kanter.
17-01-2023 12:39:00