Murstens armbånd af 14 kt guld
Vurdering:
4.600
Murstens armbånd af 14 kt guld med kasselås og dobbelt sikekrheds hasper L. 18,5 cm, B. 7,2 mm, stemplet 585 samt mester, vægt 15,5 gram. Fremstår med almindelig brugsspor
31-12-2022 18:43:00