Murstens armbånd af 14 kt guld

Varenummer: 6293692

Næste bud: DKK 3.600
Vurdering: DKK 4.600

Murstens armbånd af 14 kt guld med kasselås og dobbelt sikekrheds hasper L. 18,5 cm, B. 7,2 mm, stemplet 585 samt mester, vægt 15,5 gram. Fremstår med almindelig brugsspor

DKK 3.600
Auktionen afsluttes:  10-12-2022 18:31:00
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej