Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
N.A. Lützen. Hundeportræt af en irsk setter på godset Egholm, 1878
:
6083406
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
8.000
Niels Aagaard Lützen (1826-1890). Hundeportræt af en irsk setter på godset Egholm, olie på lærred, sign. N.A. Lützen 1878. 92 x 71 cm (116 x 95 cm). Fremstår med mindre, stedvise krakeleringer.
10-04-2023 19:59:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1803059
10-04-2023
19:55:51
4000
Til toppen