N. P. Bolt. Danserinde, pastel på papir,

Varenummer: 6109436
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6122415
N. P. Bolt. Danserinde, pastel på papir, sign. N. P. Bolt samt dateret Lysmål 53x43 cm. ( 678x57)

Auktionen afsluttes:  22-11-2021 18:21:19
Showroom:  Aalborg

1911469 18-11-2021 03:02:29 DKK 300