Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Stole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Nanna Ditzel. To 'Trinidad' spisestole + 2 hynder (4)
:
6175662
Hammerslagspris
:
3.000
Vurdering
:
5.000
Nanna Ditzel. To 'Trinidad' spisestole med skal af formspændt rødlakeret asketræ, stel af matforkromede stålrør, Sh. 44 cm. To hynder af sort læder medfølger. Fremstillet hos Fredericia Furniture, model 3296. Fremstår med brugsspor, ridser samt mærker. (4)
30-07-2022 08:53:47
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1957522
25-07-2022
17:05:14
3000
Til toppen