Niels Bjerre. Bovbjerg Klint

Varenummer: 5906218
Hammerslagspris: DKK 3.000
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Niels Bjerre (1864-1942). Bovbjerg Klint . Olie på lærred. Sign. og dateret Niels Bjerre 1906. 31 x 54 (50 x 73) cm. NB Titel rettet

Auktionen afsluttes:  20-01-2021 16:34:00
Showroom:  Herlev