Niels Corfitzen. 'Single Malt' (cd)

Varenummer: 6273736

Næste bud: DKK 40.000
Vurdering: DKK 50.000

Niels Corfitzen (f. 1980). 'Single Malt', olie på lærred, sign. monogram NC. 120 x 120 cm. Uden ramme.

DKK 40.000
Auktionen afsluttes:  30-11-2022 10:15:00