Kategori  Vurdering

Niels Frederik Schiøtz-Jensen, olie på lærred

Varenummer: 5013173
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Nels Frederik Schiøtz-Jensen 1855-1941, olie på lærred monteret på plade, sign. og dat. N F S-J '02. 29x39 cm. (28x38 cm.). Proveniens: Kunsthallen, auk. 857

Auktionen afsluttes:  04-06-2018 18:00:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

15536 29-05-2018 12:54:46 DKK 300