Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Spiseborde, spisestuemøbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Niels Gammelgaard & Lars Mathiesen / Pelikan design. Plano bord
:
6378318
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.800
Niels Gammelgaard & Lars Mathiesen. Plano bord, Pelikan Design, stel med satinforkromede ben, plade af glas med hvidlakeret underside. Fremstillet hos Fritz Hansen. H. 72, L. 160, B. 80 cm. Fremstår med lettere brugsspor.
20-09-2023 17:14:17
Showroom:
DK, Roskilde, Store Hedevej
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2272231
20-09-2023
13:36:14
350
Til toppen
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image