Niels Hansen, motiv med skib

Varenummer: 5851546
Hammerslagspris: DKK 2.600
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Niels Hansen (1880-1946), motiv med skib, olie på lærred, 54x67 cm. (66,5x80 cm). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  29-11-2020 12:20:38
Showroom:  Odense