Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Niels Hansen tilskrevet, 'Der tages på rotur', olie på plade
:
6173346
Hammerslagspris
:
1.000
Vurdering
:
Niels Hansen (1880-1946) tilskrevet. Motiv 'Der tages på rotur', olie på plade, usigneret. På bagsiden påklæbet 'Niels Hansen? Der tages på rotur'. H.57 x 84 cm (67 x 94 cm)
13-03-2022 15:31:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1834842
13-03-2022
15:25:27
1000
Til toppen