Niels Hansen tilskrevet, 'Der tages på rotur', olie på plade

Varenummer: 6173346
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000

Niels Hansen (1880-1946) tilskrevet. Motiv 'Der tages på rotur', olie på plade, usigneret. På bagsiden påklæbet 'Niels Hansen? Der tages på rotur'. H.57 x 84 cm (67 x 94 cm)
Auktionen afsluttes:  13-03-2022 15:31:00

1834842 13-03-2022 15:25:27 DKK 1000