Kategori  Vurdering

Niels Lergaard. Norsk landskab (cd)

Varenummer: 5330808
Hammerslagspris: DKK 4.000
Vurdering: DKK 20.000
Niels Lergaard (1893-1982). Norsk landskab, olie på lærred. Sign. Niels Lergaard. 72 x 76 cm. (88 x 102 cm.)

Auktionen afsluttes:  16-05-2019 20:03:29
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej