Niels Nielsen cd. Maleri

Varenummer: 3177453
Hammerslagspris: DKK 775
Vurdering: DKK < 1.000

Niels Nielsen 1917-1989. Vinterfiskere. Sign. Niels Nielsen. Olie på lærred. 32 x 42 cm. (53 x 63 cm.).
Auktionen afsluttes:  07-11-2013 14:06:19