Ubekendt kunstner, Kystlandskab Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5566944

Varenummer: 5557243
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner . Kystlandskab . Olie på lærred. Sign. samt dateret P.M. 1920. 37 x 45 cm.(46 x 54 cm) NB Tekst rettet

Auktionen afsluttes:  20-01-2020 19:43:00

197035 15-01-2020 21:04:17 DKK 350
3334 15-01-2020 11:32:45 DKK 300