Niels Reumert tilskrevet, komposition i kasse, mixed media (cd)

Varenummer: 5454199
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.500

Niels Reumert f.1949 tilskrevet. Komposition, mixed media på plade i kasse af fyrretræ med glasfront, usigneret. H.29 x 64 x d.10 cm. Proveniens: Per Reumerts butik på Strøget i København. Løsdel i kassen, revne glas.

Auktionen afsluttes:  21-10-2019 17:07:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

291686 21-10-2019 14:32:28 DKK 300