Kategori  Vurdering

Niels Reumert tilskrevet, komposition i kasse, mixed media (cd)

Varenummer: 5454199
Vurdering: DKK 1.500
Niels Reumert f.1949 tilskrevet. Komposition, mixed media på plade i kasse af fyrretræ med glasfront, usigneret. H.29 x 64 x d.10 cm. Proveniens: Per Reumerts butik på Strøget i København. Løsdel i kassen, revne glas.

Auktionen afsluttes:  15-10-2019 19:22:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej