Niels Sylvest. Komposition (cd)

Varenummer: 5658446
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 2.400

Niels Sylvest (1938-2008). Komposition, akvarel og gouache på papir. Sign. og dat i bly Sylvester 1999. 55 x 75 (80 x 98) cm.
Auktionen afsluttes:  10-05-2020 20:44:00

624756 10-05-2020 12:47:27 DKK 350
1968503 09-05-2020 20:28:04 DKK 300