Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Niels Sylvest. Komposition (cd)
:
5658446
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
2.400
Niels Sylvest (1938-2008). Komposition, akvarel og gouache på papir. Sign. og dat i bly Sylvester 1999. 55 x 75 (80 x 98) cm.
10-05-2020 20:44:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
624756
10-05-2020
12:47:27
350
1968503
09-05-2020
20:28:04
300
Til toppen