Kjeld Krautwald cd. Olie på lærred. Gårdmotiv

Varenummer: 6041197
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Kjeld Krautwald (1919-2002), cd. Olie på lærred. Par i samtale udenfor en gård. Sign. K.Krautwald h. 60 x 70 cm (73x83)

Auktionen afsluttes:  16-06-2021 14:22:00
Showroom:  Næstved

1769380 14-06-2021 00:05:07 DKK 300