Ubekendt kunstner. Olie på lærred

Varenummer: 5134966
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Sydlandsk landskab. Sign. 'Gabini'. Olie på lærred. 67 x 97 (78 x 108) cm. Løst monteret i ramme.

Auktionen afsluttes:  10-11-2018 15:19:40
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1826804 10-11-2018 11:25:00 DKK 300