Nikolaj Mølgaard Andersen 1895-1979 cd

Varenummer: 2089052
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Nikolaj Mølgaard Andersen. Olie på lærred. Sign. Mølg. A 1960. 70x83 cm. NB! Beskrivelse ændret.

Auktionen afsluttes:  20-12-2010 14:27:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej