Nils Nilsson Skum & Lars Pirak, motiver med rensdyr (2)

Varenummer: 6302878
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 1.500

Nils Nilsson Skum (1872-1951) & Lars Pirak (1932-2008), motiver med rensdyr, blytegning/litografi, begge sign. 35x38 cm. 31x45 cm. Håndteringsmærker. U.R. (2)
Auktionen afsluttes:  26-11-2022 11:57:16
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej

1257813 26-11-2022 11:11:40 DKK 800