Nis Stougaard. Skovparti.

Varenummer: 5898083
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Nis Stougaard (1906-1987), olie på lærred, Landskab, sign. Nis Stougaard, ca 41 x 51 cm, (60x70)

Auktionen afsluttes:  24-01-2021 15:01:06
Showroom:  Esbjerg

824482 23-01-2021 23:00:35 DKK 300