Nis Stougaard. Skovparti.

Varenummer: 5898083
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Nis Stougaard (1906-1987), olie på lærred, Landskab, sign. Nis Stougaard, ca 41 x 51 cm, (60x70)

Auktionen afsluttes:  18-01-2021 20:00:00
Showroom:  Esbjerg