Norm Architects & Els van Hoorebeeck for Menu. Tre spisebordsstole, model Co Chair (3)

Varenummer: 6275976
Vurdering: DKK 4.400

Norm Architects & Els van Hoorebeeck for Menu. Tre spisebordsstole, model Co Chair. Sæde betrukket med lyst møbelstof, ryg og armlæn af fineret eg. Stel af sort pulverlakeret stål. H. 80 cm., B. 62 cm. Udstillingsmodel med håndteringsspor, ridser, mærker og pletter. (3)
Auktionen afsluttes:  04-02-2023 18:00:12