Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
O. D. Ottesen. Blomstermotiv, olie på lærred
:
6104498
Hammerslagspris
:
7.000
Vurdering
:
10.000
Otto Didrik Ottesen (1816-1892). Opstilling med blomster og frugt, olie på lærred, sign. O.D. 34 x 45 (48 x 59) cm. Fremstår med krakelering.
Denne vare er en del af en eksklusiv temaauktion over moderne og ældre kunst.
Se og byd på alle værkerne
her
14-11-2021 21:20:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1778
09-11-2021
16:12:38
7000
Til toppen