O.D. Ottesen. Motiv med stedmorblomster

Varenummer: 6157209
Hammerslagspris: DKK 4.000
Vurdering: DKK 7.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

O. D. Ottesen (1816-1892). Motiv med stedmorblomster, olie på plade, usign. 16 x 12 (21 x 18) cm.

Auktionen afsluttes:  09-02-2022 20:45:00
Showroom:   Aarhus, DK

1115101 06-02-2022 11:47:42 DKK 4000