O. Hagström 18-1900 tallet, svensk landskabsmotiv, olie på lærred

Varenummer: 6221639
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

O. Hagström 18-1900 tallet. Svensk landskabsmotiv, olie på lærred, signeret og dateret 1915. H.51 x 61 cm (61 x 70 cm) Enkelte farvebortfald.

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 13:08:21
Showroom:   Næstved, DK