Ørestikke af 14 kt hvidguld, 0.01 ct (2)

Varenummer: 6381940
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK < 1.000

Et par ørestikke af 14 kt hvidguld prydet en to indfattet brilliantslebet diamanter, på i alt 0.01 ct. Farve: Top crystal (I). Klarhed: SI. Stemplet 585. vægt 1,1 gram. fremstår med brugsspor (2)
Auktionen afsluttes:  16-09-2023 18:41:38
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej

33668 14-09-2023 22:24:14 DKK 600