Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Øreringe
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ørestikke af 14 kt hvidguld, 0.01 ct (2)
:
6381940
Hammerslagspris
:
600
Vurdering
:
< 1.000
Et par ørestikke af 14 kt hvidguld prydet en to indfattet brilliantslebet diamanter, på i alt 0.01 ct. Farve: Top crystal (I). Klarhed: SI. Stemplet 585. vægt 1,1 gram. fremstår med brugsspor (2)
16-09-2023 18:41:38
Showroom:
DK, Aalborg, Nibevej
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
33668
14-09-2023
22:24:14
600
Til toppen
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image