Oidentifierad konstnär modellstudie

Varenummer: 5611306
Auktionen afsluttes
12-03-2020 17:20:00
Vurdering
SEK 2.000

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal); Modellstudie, otydlugt signerad Oscar ..., godkänd/signerad M.E Winge,. (Mårten Eskin Winge 1825-1896), blyerts 70x40 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö