Oidentifierad konstnär modellstudie
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal); Modellstudie, otydlugt signerad Oscar ..., godkänd/signerad M.E Winge,. (Mårten Eskin Winge 1825-1896), blyerts 70x40 cm