Oidentifierad konstnär oljemålning

Varenummer: 4808733
Auktionen afsluttes
20-10-2017 16:30:00
Vurdering
SEK 2.000

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Köpenhamns hamn, otydligt signerad, olja på duk, ca 52x70 cm