Kategori  Vurdering
Auktionen afsluttes
19-05-2019 13:24:00
Vurdering
SEK 1.000

Oidentifierad konstnär oljemålning

Varenummer: 5332061
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadmotiv med hästar, signerad M Vasari, olja på duk, ca 42x51 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Makadamgatan