Kategori  Vurdering
Auktionen afsluttes
22-05-2019 19:31:00
Vurdering
SEK 2.000

Oidentifierad konstnär oljemålning

Varenummer: 5335156
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Hamnbild, otydligt signerad R. Lund ?, olja på duk, ca 27x31 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö