Oidentifierad konstnär oljemålning

Varenummer: 5528559
Auktionen afsluttes
13-12-2019 12:21:00
Vurdering
SEK 2.000

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(1800-tal): Fjordlandskap, monogramsignerad och daterad IC 1887, olja på duk, ca 60x90 cm