Oidentifierad konstnär oljemålning

Varenummer: 5624300
Auktionen afsluttes
27-03-2020 10:15:00
Vurdering
SEK 3.000

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv med barken Köpenhamn, signerad Pedersen, olja på duk, 65x88 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö