Oidentifierad konstnär oljemålning

Varenummer: 5695643
Auktionen afsluttes
23-06-2020 11:22:00
Vurdering
SEK 1.500

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Skagen, otydligt signerad K... Hamon, olja på duk, 32x45 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö