Oidentifierad konstnär oljemålning

Varenummer: 5862237
Auktionen afsluttes
05-12-2020 17:12:00
Vurdering
SEK 1.000

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets mitt, motiv med bro över kanal, monogramsignerad, olja på duk uppsatt på pannå, ca 25x35 cm

Showroom:  Stockholms Auktionsverk, Stockholm S