Oidentifierad konstnär oljemålning

Varenummer: 5942391
Auktionen afsluttes
22-02-2021 16:24:00
Vurdering
SEK 1.500

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stockholmsmotiv, otydligt signerad Alring, olja på duk, ca 58x69 cm

Showroom: