Kategori  Vurdering
Auktionen afsluttes
03-08-2018 20:33:00
Vurdering
SEK 2.000

Oidentifierad konstnär skulptur

Varenummer: 5062356
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur i form av en sittande kvinna, 1900/2000-tal, monogramsignerad i gjutningen, betongliknande gjutgods, hjd ca 39 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S