Oidentifierad konstnär

Varenummer: 5747372
Auktionen afsluttes
25-08-2020 16:10:00
Vurdering
SEK 3.000

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med skepp vid hamn, olja på pannå, signerad samt daterad 1931, ca 48x35 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S