Oidentifierad konstnär

Varenummer: 5906787
Auktionen afsluttes
19-01-2021 14:14:00
Vurdering
SEK 2.000

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, flicka med nalle, otydligt signerad samt daterad, olja på duk, ca 48x55 cm