Oidentifierad konstnär

Varenummer: 5969357
Auktionen afsluttes
19-03-2021 18:32:00
Vurdering
SEK 1.500

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, flicka med nalle, otydligt signerad samt daterad, olja på duk, ca 48x55 cm

Showroom:  Stockholms Auktionsverk, Stockholm S