Okänd konstnär olja på duk

Varenummer: 5843435
Auktionen afsluttes
18-11-2020 11:16:00
Vurdering
SEK < 1.000

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stilleben med blommor och fruktfat, olja på duk, signerad J B Dubois, 1900-tal, 53 x 67 cm.

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Göteborg