Okänd konstnär oljemålning

Varenummer: 5662103
Auktionen afsluttes
12-05-2020 20:36:00
Vurdering
SEK 3.000

OKÄND KONSTNÄR, kvinnostudie, osignerad, olja på duk, ca 63x48 cm

Etikett à tergo: Tidigare tillskriven Karl Isaksson

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Norrköping