Okänd konstnär oljemålning

Varenummer: 5688922
Auktionen afsluttes
15-06-2020 12:36:00
Vurdering
SEK 3.000

EMIL C ULNITZ (Danmark, 1856-1933): Solros, olja på pannå, signerad och daterad 1889, ca 53x40 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Norrköping