Olaf Olsen cd. Olie på lærred

Varenummer: 5664873
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Olaf Olsen, 1900-tallet. Landskab. Sign. Olaf Olsen samt dateret '59. Olie på lærred. 75 x 89 (84 x 99) cm.

Auktionen afsluttes:  16-05-2020 16:30:14
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

81763 16-05-2020 16:19:11 DKK 350
1968503 14-05-2020 11:12:59 DKK 300